70 مورد عملیات امدادرسانی نجات گران هلال احمر در سیلاب و آب گرفتگی هرمزگان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: از اواخر پنج شنبه 19 دی تا شنبه 21 دی، نجات گران جمعیت هلال احمر هرمزگان، 70 مورد عملیات امدادرسانی مربوط به سیلاب و آب گرفتگی در منازل مسکونی و معابر شهری انجام داده اند.

70 مورد عملیات امدادرسانی نجات گران هلال احمر در سیلاب و آب گرفتگی هرمزگان

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایسنا، مختار سلحشور با اشاره به آغاز بارندگی های شدید و سیل آسا در هرمزگان، اظهار کرد: در پی ورود سامانه بارشی به هرمزگان، نجات گران جمعیت هلال احمر به حالت آماده باش درآمده و در حال امدادرسانی به حادثه دیدگان متأثر از سیل، آب گرفتگی معابر و منازل هستند.

وی توضیح داد: از اواخر روز پنجشنبه تا به این لحظه نجات گران جمعیت هلال احمر در سطح استان، 70 مورد عملیات امدادرسانی مربوط به سیلاب و آب گرفتگی در منازل مسکونی و معابر شهری انجام داده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان اعلام کرد: بالغ بر 150 نفر از امدادگران و نجات گران هلال احمر هرمزگان در شهرستان های بندرعباس، قشم، بندرلنگه، میناب، سیریک و رودان نسبت به امدادرسانی و برطرف آب گرفتگی منازل اقدام نموده اند.

سلحشور ادامه داد: اقلام امدادی نیز متناسب با شرایط و احتیاج حادثه دیدگان در مناطق متأثر از بارندگی توزیع شده است.

وی ضمن تأکید بر توجه مردم استان به هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران در راستای کاهش حوادث احتمالی، از آمادگی کامل امدادگران جمعیت هلال احمر هرمزگان و ادامه فرایند امدادرسانی به شهفرایندان اطلاع داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: شماره تماس 112(ندای امداد) آماده پاسخگویی به مردم است بنابراین مردم در صورت احتیاج و بروز مشکل می توانند با این شماره تماس بگیرند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "70 مورد عملیات امدادرسانی نجات گران هلال احمر در سیلاب و آب گرفتگی هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "70 مورد عملیات امدادرسانی نجات گران هلال احمر در سیلاب و آب گرفتگی هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید