یورگن کلوپ: منچسترسیتی زندگی را بر ما سخت نموده است، اگر کاردیف را ببریم در راستا قهرمانی می مانیم

به گزارش استدیو دیفا، یورگن کلوپ به دشواری های تیمش در هفته های آینده مطلع است.

یورگن کلوپ: منچسترسیتی زندگی را بر ما سخت نموده است، اگر کاردیف را ببریم در راستا قهرمانی می مانیم

به گزارش خبرنگاران، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر کاردیف در هفته سی وپنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس از دشواری کار قرمزهای آنفیلد در چهار بازی باقیمانده فصل سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول در این باره گفت: بسیاری از مردم می گویند زمانی که به لیورپول پیوستم، گفتم در عرض چهار سال ما جام خواهیم برد و هنوز این اتفاق رخ نداده است. هر دو طرف یعنی من و باشگاه رابطه فوق العاده ای با یکدیگر داریم و تمام کوشش خود را می کنیم تا باشگاه را به موفقیت برسانیم. اینکه چقدر طول می کشد، نمی دانم اما به هرحال از موقعیت فعلی تیم بسیار رضایت دارم. البته این صندلی نهایی ما نیست، اما از اینکه برای دومین فصل متوالی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم، خوشحالم.

وی در ادامه اضافه کرد: هنوز فشار را حس نمی کنیم و مسابقات را به چشم یک فرصت می بینیم. از قدرت حریفان مطلع هستیم. باید در مسابقات پیش رو پیروز شویم و می دانیم کارمان تا چه حد سخت است. در سوی دیگر من سیتی زندگی را برای مان سخت تر می نماید. در لیگ قهرمانان اروپا شرایط به همین شکل است و باید با بارسلونا روبه رو شویم. بنابراین می بینید که کار تا چه حد سخت است. یک بازی مهم مقابل کاردیف داریم و هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن، وجود دارد. اگر بتوانیم پیروز شویم، شانس خود را در جهت قهرمانی حفظ نموده ایم، به همین خاطر اهمیت این دیدار بسیار بالاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یورگن کلوپ: منچسترسیتی زندگی را بر ما سخت نموده است، اگر کاردیف را ببریم در راستا قهرمانی می مانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورگن کلوپ: منچسترسیتی زندگی را بر ما سخت نموده است، اگر کاردیف را ببریم در راستا قهرمانی می مانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید