گل محمدی: گل تراکتورسازی خطا بود، بازیکن حریف جلوی من به یاری داور توهین کرد

سرمربی پدیده می گوید داور دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی ترسو عمل نموده و در نتیجه پایانی موثر بوده است.

گل محمدی: گل تراکتورسازی خطا بود، بازیکن حریف جلوی من به یاری داور توهین کرد

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پدیده در هفته بیست و دوم لیگ برتر با یک گل مغلوب تراکتورسازی شد. یحیی گل محمدی، سرمربی پدیده در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: این برد را به تیم تراکتورسازی تبریک می گویم. از تماشاگرانی که امروز جو خوبی در ورزشگاه ایجاد کردند، تشکر می کنم. امروز بازی یک طرفه ای را شاهد بودیم و تیم ما امروز بهترین بازی اش را انجام داد. هرچند که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم اما با توجه به بضاعتی که داریم، مستحق پیروزی بودیم، نه مساوی. به بازیکنانم بابت شجاعت و بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می گویم. آن ها بدون این که ترسی از اسامی بزرگ حریف داشته باشند، حق شان دریافت امتیاز بود. از نظر من قهرمان واقعی لیگ این تیم و این بازیکنان هستند. من به تک تک بازیکنانم افتخار می کنم.

او اضافه کرد: امروز تصمیمات داوری هم به ضرر تیم ما بود. داور بازی امروز شجاعتش را جا گذاشته بود و به زمین آمده بود. سر گلی که خوردیم داور ما را اذیت کرد چرا که در آن صحنه به وضوح روی بازیکن ما خطا انجام شد. البته وقتی داور تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد این صحنه ها به وجود می آید. این داور خیلی ترسو قضاوت کرد و باید بازیکن حریف را اخراج می کرد. بازیکن تیم تراکتورسازی جلوی خود من به یاری داور توهین کرد اما داور این جرأت را نداشت که حداقل کارت زرد دوم را به او بدهد. در صحنه ای دیگر هم استوکس بدون توپ بازیکن ما را زد اما نمی دانم 6 داور مسابقه کجا را نگاه می کردند و از این صحنه عبور کردند. آن ها روز خوبی را پشت سر نگذاشتند.

سرمربی پدیده گفت: باید بتوانیم خودمان را جمع و جور کنیم و با استفاده از تعطیلات پیش رو خودمان را برای بازی های آینده آماده کنیم. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم سراسر حمله بودیم. آن ها یک کرنر زدند و روی یک اشتباه داور به گل رسیدند. در نیمه دوم بازی یک طرفه ای شاهد بودیم و تراکتورسازی حرفی برای گفتن نداشت. اشتباهات داوری در این دیدار نمایان بود.

گل محمدی ادامه داد: وقتی قبل از آغاز بازی به وسیله رسانه های مختلف به داور فشار وارد می گردد، داور نمی تواند عدالت را رعایت کند و متأسفانه این مسائل در فوتبال ما وجود دارد. بعضی هم در فوتبال ما سرشان را در برف کردند و مسائل را نمی بینند. ما انتظارات را از تیم مان بالا بردیم. ما تیم جوانی داریم که تا این جای لیگ نشان داده حرف های زیادی برای گفتن دارد. هدف ما در آغاز فصل اصلاً این نبود که بین تیم های بالای جدول باشیم و به دنبال میانه جدول بودیم اما شرایطی به وجود آمد و بازیکنان به خودباوری رسیدند. خوشبختانه با همتی که داشتیم تا رده پنجم جدول بالا آمدیم. لیگ هنوز تمام نشده و تازه برای من آغاز شده است. برای هدفی که داریم باید تلاشمان را دو برابر کنیم تا حداقل سهمیه را کسب کنیم.

سرمربی پدیده اظهار کرد: داوری در نیم فصل دوم بهتر از نیم فصل اول شده اما امروز اشتباهات داوری زیادی رخ داد. آقای بیژن حیدری در بازی امروز بیشتر تحت تأثیر جو ورزشگاه و بیانیه های تراکتورسازی بود و نتوانست امروز قضاوت خوبی داشته باشد. البته این نظر شخصی من است و ممکن است خیلی ها با این صحبت موافق نباشند.

گل محمدی درباره خشونت بازیکنان پدیده در این دیدار و رفتن به سمت داور پس از اتمام بازی برای اعتراض به او، پس از لبخندی که زد، گفت: ما برای تشکر از داور به سمت او رفتیم و فکر نمی کنم این مسائلی که می گوئید مربوط به بازی امروز باشد. ما همواره به تیم داوری احترام گذاشتیم و از این پس هم به داور احترام خواهیم گذاشت. همه بازیکنان ما در یک سطح هستند و تیم جوان و با انگیزه ای در اختیار داریم و برای مان فرق نمی نماید که کدام بازیکن بازی می نماید و کدام بازیکن روی نیمکت بنشیند.

او اضافه کرد: ما قبل از این که گل دریافت کنیم، 20 دقیقه فشار خوب به روی دروازه حریف وارد کردیم. من به بازیکنان گفته بودم که تنها برای سه امتیاز به زمین بروند. بازی دست ما بود که روی یک کرنر که آن هم خطا بود، تراکتورسازی به گل رسید. امروز تراکتور تحت تأثیر بازی خوب ما قرار داشت و به تیم حریف اجازه ندادیم که بتوانند به دروازه ما حمله نمایند. از نظر فنی یکی از بهترین بازی های ما در لیگ رقم خورد و مقابل طرفداران پرشور تراکتورسازی شرایط برای ما سخت بود اما در این شرایط که اشتباهات داوری به ضرر ما بود، خوب عمل کردیم. بازیکنان تمرکز خوبی روی کارهای فنی و تاکتیکی داشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گل محمدی: گل تراکتورسازی خطا بود، بازیکن حریف جلوی من به یاری داور توهین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: گل تراکتورسازی خطا بود، بازیکن حریف جلوی من به یاری داور توهین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید