پیغام مسعود شجاعی برای پرویز پرستویی

مسعود شجاعی روی آنتن زنده درباره صحبت های اخیر پرویز پرستویی مبنی بر تحریم تلویزیون گفت: باید آمد و حرف زد.

پیغام مسعود شجاعی برای پرویز پرستویی

پیغام مسعود شجاعی برای پرویز پرستویی

وی ژه برنامه سال تحویل شبکه یک سیما، مسعود شجاعی را به عنوان یک مهمان فوتبالی دعوت نموده بود. او در سال اخیر به عنوان کاپیتان همراه تیم ملی جام جهانی و جام ملت ها را تجربه کرد و در فوتبال باشگاهی به تراکتورسازی پیوست.

مسعود شجاعی در بخشی از صحبت های خود درباره حضور خود در برنامه های صدا و سیما گفت: من فقط تا به حال به برنامه عادل فردوسی پور و برنامه ای در شبکه دو که آقای کوثری اجرا می کردند رفته ام و این اولین برنامه اجتماعی است که می آیم.

او در بخشی از برنامه به حضور افراد سیاسی در ورزش اشاره نمود: نمی گویم از سیاست خوشم نمی آید اما به نظرم اگر هر کسی در زمینه کاری خودش باشد بهتر است. اگر هم روزی بخواهم وارد عرصه سیاست شوم مرتبط با رشته ورزشی ام خواهد بود.

او درباره انتقادهایی که اخیراً به او شده است، این طور گفت: به همه منتقدان احترام می گذارم اما خیلی توجهی به نقدها ندارم، کارم خودم را می کنم و حواسم به کاری که مربی از من خواسته، است.

تاکتیک کی روش برای جلوگیری از باخت بعد از خوردن گل اول چه بوده که تیم ملی در صورتی که اول گل می خورد دیگر نمی توانست بازی را با برد به خاتمه برساند؟ کاپیتان تیم ملی به این سوال این طور پاسخ داد: این اتفاق زیاد پیش نیامد و فقط تورنومنت های بزرگ بوده که ما به مشکل خورده ایم و باخته ایم ولی در جام جهانی گروه مرگ را فقط با یک باخت طی کردیم.

او پیش بینی اش از احتمال قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر را هم این طور اعلام کرد: امیدوارم قهرمان شویم، ما 7، 8 ماه است کنار هم هستیم، کوشش شده تیم خوبی تشکیل گردد. معمولا تیم هایی که مدت زمان زیادی کنار هم هستند و شناخت بیشتری از هم دارند می توانند پیروز شوند ما همه اینها را داریم و نگاهی به قهرمانی هم داریم اما می خواهیم پله به پله جلو برویم و اتفاقات خوب برایمان بیفتد. اگر این اتفاق در سال اول بیفتد که خیلی راضی می شویم اما می دانیم که این تیم آینده دار است. به اندازه خودم سعی کردم در تیم سهمم را ادا کنم و کوشش می کنم.

شجاعی در بخشی از برنامه به تعطیلی برنامه نود هم اشاره نمود: من نمی خواهم به قضیه فردوسی پور دامن بزنم و آتش قضیه را تند کنم. آقای پرویز پرستویی که از بازیگران مورد علاقه من است گفت به تلویزیون نروید و آن را تحریم کنید اما من گفتم باید آمد و حرف زد. به نظر من آدمها باید سرجایشان باشند و نود با عادل فردوسی پور شناخته شده و عادل نود را ساخته و این برند عادل است و کسی دیگر نمی تواند آن را بسازد.

کاپیتان تیم ملی گفت: نمی خواهم به آقای فروغی مدیر شبکه سه حمله کنم فقط می گویم مدیریت کنید این قضیه حل بگردد اگر عادل را از دست بدهید خیلی از بینندگان شبکه را از دست می دهید و مخاطبان با تلویزیون قهر می نمایند. مدیران یاری نمایند این اتفاق نیفتد.

منبع: ایران ورزشی

به "پیغام مسعود شجاعی برای پرویز پرستویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام مسعود شجاعی برای پرویز پرستویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید