نامجومطلق: استقلال به امثال تیام و جپارف احتیاج دارد

به گزارش استدیو دیفا، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال معتقد است این تیم برای برگشتن به جمع مدعیان قهرمانی به جذب بازیکن و کامل شدن کادر فنی نیازمند است.

نامجومطلق: استقلال به امثال تیام و جپارف احتیاج دارد

مجید نامجومطلق عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگاران درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: استقلال به تغییرات کاملی هم در بحث دستیاری آقای شفر و هم در خصوص جذب بازیکن احتیاج دارد. استقلال باید چهار بازی مانده تا خاتمه نیم فصل نخست را با تمرکز قدرت لازم طی نمایند تا در نیم فصل بازیکنان جدید اضافه گردد و تیم قوی تری به مصاف رقیبان برود.

وی درباره اعلام احتیاج دستیار شفر توضیح داد: این مربی آلمانی هنوز چیزی به ما اعلام نکرده است. باید ببینیم او چه کسی را در نظر دارد تا با آن شخص مذاکره کنیم و در صورت احتیاج شفر به کادرفنی اضافه گردد. البته من این صحبت ها را به عنوان یک پیشکسوت انجام می دهم و سخنگوی کادر فنی آقای مظلومی است.

پیشکسوت استقلال درباره شایعه بازگشت بازیکنان سابق این تیم نظیر جپارف، تیام و نورافکن به جمع آبی پوشان شرح داد: استقلال در این پست ها به بازیکن احتیاج دارد. ما بازیکنی با ویژگی های جپارف که بتواند بازی سازی کند و مهاجمان را در فرصت های متعدد گلزنی قرار دهد کم داریم. همچنین به مهاجمی مثل تیام که آمار بسیار خوبی در استقلال داشت، احتیاج داریم تا فرصت های گلزنی استقلال به سادگی از دست نرود.

نامجومطلق در خصوص عملکرد نه چندان مناسب گرو و نویمایر توضیح داد: ما در این فصل از سه بازیکن خارجی استفاده کردیم که در بین آن ها طارق بهترین عملکرد را داشت و خود را در اختیار تیم قرار داد. نویمایر و گرو هم باید سعی نمایند خودشان را نشان دهند تا بتوانند با عملکرد خوب دل هوادارن را شاد نمایند. درباره احتیاج یا عدم احتیاج به این دو بازیکن سرمربی نظر قطعی را خواهد داد و باید ببیند که این دو می توانند در نیم فصل دوم به تیم یاری نمایند یا خیر.

بازیکن سابق استقلال درباره کنار گذاشته شدن فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی از تمرینات تا اطلاع ثانوی هم گفت: این دو بازیکن از بازیکنان تاثیرگذار استقلال هستند اما هیچ چیزی از نام باشگاه بزرگ تر نیست. به نظر من باشگاه و سرمربی تا تعیین شدن تکلیف این دو، کار درستی را در پیش گرفتند که البته با توجه به تعطیلی های فیفادی، تیم هم از این قبیل ضرری نمی بیند.

وی درباره احتمال قهرمانی یا سهمیه گفتن شاگردان شفر در انتهای فصل گفت: کار بسیار سختی داریم اما استقلال چنین پتانسیلی را دارد. اگر تیم در نیم فصل به خوبی تقویت گردد و بازیکنان با جان و دل برای تیم بازی نمایند، استقلال می تواند فاصله اش را با صدرنشین و سایر تیم های بالای جدولی جبران کند و در انتهای فصل به قهرمانی و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نامجومطلق: استقلال به امثال تیام و جپارف احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: استقلال به امثال تیام و جپارف احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید