سیدمحمد موسوی: خوش خبر برای والیبال ایران حکم پدر را داشت

به گزارش استدیو دیفا، ملی پوش تیم والیبال پیغام مشهد گفت: امیر خوش خبر برای والیبال ایران حکم یک پدر را داشت و جایگزینش کار بسیار سختی خواهد داشت.

سیدمحمد موسوی: خوش خبر برای والیبال ایران حکم پدر را داشت

سید محمد موسوی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص پیروزی تیمش مقابل شهرداری ورامین در دومین هفته از سوپر لیگ والیبال کشور و در نخستین میزبانی پیغام در مشهد اظهار کرد: پیغام مشهد جای پیشرفت زیادی دارد. این تیم خیلی دیر برای مسابقات لیگ برتر تشکیل شده و بازیکنان به آمادگی نسبی نرسیده اند.

وی اضافه کرد: تنها 4 روز است که تمریناتم را با پیغام آغاز نموده بودم و برای این تیم به میدان رفتم. یک ماه از تمرینات دور و مشغول استراحت بودم. حتی در این مدت کار با وزنه هم نداشتم. چنین شرایطی در مجموعه باشگاه نیز وجود دارد. پیغام بدون حتی یک بازی تدارکاتی و هماهنگی کامل پا به مسابقات سوپر لیگ گذاشت. قطعا هفته به هفته شرایط تیم بهتر خواهدشد.

بازیکن ملی پوش تیم پیغام مشهد یادآور شد: بازی مقابل کاله آمل که شرایطی به مراتب ضعیف تر از شهرداری ورامین داشت را واگذار کردیم، اما در بازی دوم با حمایت طرفداران حتی می توانستیم با نتیجه 3 بر 1 پیروز میدان باشیم.

محمد موسوی اظهار داشت: شهرداری ورامین بیش از 3 ماه است که در حال تمرین است و بیش از 10 بازی تدارکاتی انجام داده ، باتوجه به اینکه در تیم خود ملی پوشی نداشته اند، آماده سازی خیلی خوبی برای مسابقات نسبت به سایر تیم های لیگ برتر داشته است. حداقل زمانی که یک تیم برای شرکت در لیگ برتر زمان لازم دارد یک ماه است که پاسور، دریافت کنندگان و سایر بازیکنان به خوبی با یکدیگر هماهنگ شوند، اما متاسفانه چنین اتفاقی برای پیغام رقم نخورده بود.

وی اضافه کرد: پیروزی مان برابر شهرداری چیزی شبیه یک معجزه بود. بازیکنان غیرت و تعصب خود را به نمایش گذاشتند و یقین دارم که این تیم قدرتی بیشتر از این دارد و در آینده شرایط بهتری رقم خواهدزد. برای بازی با خاتم نیز هرچند کار سخت است اما کوشش می کنیم با نتیجه ای خوب به مشهد بازگردیم.

بازیکن تیم پیغام مشهد در خصوص پست جنجالی سعید معروف در اینستاگرام و جدایی امیر خوش خبر سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران عنوان نمود: در خصوص پست کسی نمی توانم نظر دهم، اما در تمام فدراسیون ها تغییرات این چنینی وجود دارد. امیر خوش خبر زحمات بسکمک کشیده و در والیبال ایران تاثیرگذار بود.

موسوی اضافه کرد: جایگزین خوش خبر کار بسیار سختی در پیش خواهد داشت، اما سیاست هایی که در فدراسیون والیبال در حال رخ دادن است کاملا با زمان فدراسیون محمدرضا داورزنی تفاوت دارد. امیر خوش خبر تنها بازمانده آن دوران بود. خوش خبر برای تیم ملی والیبال حکم یک پدر را داشت و همیشه در مشکلاتی که برای تیم به وجود می آمد، تیم را کمک می کرد. خوش خبر ضربه گیر تیم ملی والیبال بود و جایگزینش کار سختی دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیدمحمد موسوی: خوش خبر برای والیبال ایران حکم پدر را داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدمحمد موسوی: خوش خبر برای والیبال ایران حکم پدر را داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید