سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب شد

به گزارش استدیو دیفا، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی غریب فاضل نیا را به سمت سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی استدیو دیفا به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی غریب فاضل نیا را به سمت سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب کرد.

در این حکم خطاب به فاضل نیا آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب می شوید.

انتظار می رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت های مشخص شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات اقتصادی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

غریب فاضل نیا، متولد 1346، کازرون و دانشیار پایه 32 گروه جغرافیا دانشگاه زابل است.

از جمله سوابق اجرایی وی می توان به رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه زابل، رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه زابل، رئیس دانشکده آب و خاک دانشگاه زابل، مدیر گروه جغرافیا دانشگاه زابل، رئیس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه زابل، نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هیئت نظارت بر تشکل های دانشگاهیان در دانشگاه زابل، عضو و نماینده هیئت اجرایی جذب دانشگاه زابل در دانشکده ادبیات و علوم انسانی و عضویت در چندین انجمن علمی و کمیسیون برنامه ریزی درسی مجموعه علوم جغرافیایی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اشاره نمود.

فاضل نیا همچنین هدایت و مشاوره بیش از 80 خاتمه نامه کارشناسی ارشد و چاپ و ارائه بیش از 100 مقاله علمی در مجلات و کنفرانس های معتبر بین المللی و داخلی را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای ضمن قبول استعفای انوشیروان غفاری پور رئیس سابق دانشگاه سلمان فارسی کازرون، از خدمات وی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید