دانش آموزان خاش 2 و نیم تن گوشت مرغ فراوری کردند

مدیر آموزش و پرورش خاش گفت: دانش آموزان و هنرجویان هنرستان کشاورزی شهید رجایی در این شهرستان با کوشش مستمر و در تجربه ای تازه توانستند افزون بر 2 و نیم تن گوشت مرغ را فراوری نمایند.

دانش آموزان خاش 2 و نیم تن گوشت مرغ فراوری کردند

خالد کرد در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران- اضافه کرد: در راستای یاری به رونق فراوری و کیفی سازی آموزش ها در مدارس کار پرورش افزون بر یک هزار قطعه مرغ در هنرستان کشاورزی خاش مورد توجه نهاده شد که با همت دانش آموزان و اولیای مدرسه موفقیتی تازه کسب کردیم.

وی با تاکید بر اینکه مرغ فراوریی در این مکان کاملاً سالم، ارگانیک و سبز است، اظهار کرد: فراوریات دانش آموزان ما در این مرحله در سطح مدارس شبانه روزی و خانواده فرهنگیان مورد استفاده قرار می گیرد.

کرد ادامه داد: افزون بر 200 هنرآموز در این هنرستان علاوه بر فراگیری علم و دانش در مبحث فراوری و کسب درآمد برای خودشان و آکادمی نقش آفرینی می نمایند.

وی اعلام کرد: در این مکان ظرفیت های ارزشمندی در مبحث فراوریات زراعی و باغی و دامی و پرورش مرغ و ماهی وجود دارد که تاکنون بهره برداری مناسبی از آن نشده بود و بر این هستیم با مدیریت درست منابع و شکوفا کردن استعدادها بتوانیم از امکانات در اختیار نیازهای های فرهنگیان و مدارس خود را تأمین و برآورده کنیم و شاد هستیم در تجربه ای تازه توانستیم بخشی از نیازهای مدارس و حوزه آموزش و پرورش خاش را تأمین نمائیم و در آینده نیز خبرهای تازه تری داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دانش آموزان خاش 2 و نیم تن گوشت مرغ فراوری کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش آموزان خاش 2 و نیم تن گوشت مرغ فراوری کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید