تابلوهای هشدار دهنده در اماکن مورد احتیاج معلولان نصب می گردد

به گزارش استدیو دیفا، نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر کردند تابلوهای هدایت و هشداردهنده در کلیه اماکن مورد احتیاج معلولان نصب گردد.

تابلوهای هشدار دهنده در اماکن مورد احتیاج معلولان نصب می گردد

به گزارش خبرنگاران، نمایندگان مجلس در جلسه علنی بعدازظهر امروز (سه شنبه) بندالحاقی 3 تبصره 8 لایحه بودجه را به تصویب رساندند که براساس آن وزارت راه و شهرسازی و شهرداری ها مکلفند نسبت به نصب علائم و نشان ها، تابلوهای هدایت و تابلوهای هشداردهنده در کلیه اماکن مورد احتیاج معلولان اقدام نمایند.

نمایندگان همچنن بند ح تبصره 8 لایحه بودجه را به تصویب رساندند که به موجب آن شرکتهای آب منطقه ای و سازمان آب و برق خوزستان مجازند از محل منابع داخلی خود و بخشی از اعتبارات طرح های تعادل بخشی و تغذیه مصنوعی در قالب وجوه اداره شده نسبت به تأمین هزینه های خرید و نصب کنتورهای حجمی و هوشمند چاه های آب کشاورزی اقدام کرده و به صورت اقساطی با روشی که توسط دستگاه اجرایی مربوطه مشخص می گردد، اصل و کارمزد این تسهیلات را از صاحبان این چاه ها دریافت نمایند. صد درصد (100%) اقساط وصولی برای اجرای طرح های احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در اختیار شرکت های آب منطقه ای استان ها و سازمان آب و برق خوزستان قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تابلوهای هشدار دهنده در اماکن مورد احتیاج معلولان نصب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابلوهای هشدار دهنده در اماکن مورد احتیاج معلولان نصب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید