آیا انتقال کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست نادرست بود؟

به گزارش استدیو دیفا، یک رسانه ورزشی انگلیسی انتقال کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی به ناتینگهام فارست با توجه به نیمکت نشینی اش را نادرست مطرح نمود.

آیا انتقال کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست نادرست بود؟

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت footballleagueworld، کریم انصاری فرد تاکنون فقط 6 بازی در ترکیب تیم ناتینگهام فارست آن هم به عنوان بازیکن تعویضی انجام داده است. کسی هم که او را به این تیم انتقال داده است یعنی آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی مدتی قبل از این سمت کنار رفت.

این رسانه انگلیسی سپس این پرسش را با کارشناسان خود مطرح می نماید که آیا انتقال کریم انصاری فرد نادرست نبود؟

یاکوب پوتر در این رابطه گفت: ناتینگهام فارست گزینه های زیادی در خط حمله دارد و احتیاجی به جذب مهاجم دیگری نمی بیند.کریم انصاری فرد بهتر از دیگر مهاجمان کنونی این تیم نیست و ندیدن او در زمین جای تعجب ندارد.

گری هوچینسون نیز گفت: انتقال کریم انصاری فرد را به معنی تر از سودانی، مهاجم الجزایری پیشین ناتینگهام فارست می دانم. آنها احتیاجی به مهاجم خارجی نداشتند و باید یک مهاجم با پایه انگلیسی جذب می کردند.

کریس گالاگر، دیگر کارشناس انگلیسی نیز درباره شرایط این روزهای کریم انصاری فرد می گوید: فکر نمی کنم انتقال کریم انصاری فرد بی معنی بوده باشد. ناتینگهام فارست به یک مهاجم سومی احتیاج داشت و انصاری فرد کارنامه خوبی داشت. او می خواهد فرصتی برای نمایش خود داشته باشد. خیلی چیزها در ناتینگهام فارست تغییر نموده و او برای یافتن شانس بازی تحت راهنمایی مارتیل اونیل کوشش خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آیا انتقال کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست نادرست بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا انتقال کریم انصاری فرد به ناتینگهام فارست نادرست بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید