آشنایی با جالذبه های نانجینگ در تور چین

نانجینگ به خاطر فرهنگ غنی و مناظر زیبا خود مشهور است."مینگ، سانگ، جنوب تانگ، چین، لیانگ، چی، جین شرقی، و"وو"شرقی در طول این سال ها سرمایه خود را به دست آورده اند. این دوره ها باعث جذب جاذبه های توریستی قابل توجهی در پشت آن ها مانند معبد کنفسیوس، دیواره ای مینگ شهر، آرامگاه مینگ، و معبد Linggu برای نامگذاری شده اند. همه جا در سراسر شهر شاهد آن خواهید دید که تاریخ باستانی آن را خواهید دید. طبیعت نیز زیبایی را به نانجینگ ارزانی داشته است. دریاچه های طبیعی مانند Mochou و Xuanwu درست در مرکز نانجینگ قرار دارند. تپه ها مانند کوه بنفش، مناظر زیبای مناظر و بسیاری از سایت های فرهنگی را نشان می دهند.

آشنایی با جالذبه های نانجینگ در تور چین

جاذبه های گردشگری تور چین بیشتر با افتتاح بزرگ برج Zifeng (هفتمین برج مرتفع دنیا) در سال 2010 افزایش یافته است. ساخت این برج 89 طبقه در سال 2005 با سرمایه گذاری 5 میلیارد RMB شروع شد. اعجاز مهندسی در میدان Gulou نانجینگ واقع شده است.

برخی از جاذبه های جالب اما کوچک که ارزش دیدن دارند are صخره هستند (یکی از سه صخره بیرون زده از رودخانه Yangtze) و قلب رودخانه (یک جزیره کوچک در مرکز یانگ تسه).

در اینجا برخی جاذبه های معروف در شهر آورده شده است:

جاذبه های توریستی در نانجینگ

معبد کنفسیوس

معبد کنفسیوس در نانجینگ یکی از محبوب ترین مکان های شناخته شده در کشور است. این معبد باستانی که در طول سلسله سانگ ساخته شده است، خاطرات و آموزه های فیلسوف بزرگ کنفسیوس را حفظ می نماید. هجوم ژاپن در سال 1937 باعث شد که معبد به طور کامل تخریب گردد اما دوباره توسط دولت بازسازی شد. ساختار فعلی نشان دهنده معماری دوران مینگ است.

 • ساعت 8: 00: 00 - 21: 00
 • نشانی: خیابان 1 Gong، نانجینگ

برج درام نانجینگ

این برج که در سال 1382 ساخته شده، به خاطر نشان دادن تغییر نگهبانان ایجاد شد. drum که در برج قرار داشت هر دو ساعت کشیک می داد و علامت می داد. در یک نقطه از زمان، برج ناقوس تاریخی بلندترین نقطه بود. این تصویر همچنان یک نمای عالی ارائه می دهد، و اشیا و عکس های جالبی از شهر را در دست دارد.

 • ساعت 8: 00: 00 - 17: 30
 • آدرس: 6 خیابان Zhongyang، میدان مردم، نانجینگ

موزه گمرک مردمی نانجینگ

موزه آداب مردمی در اصل یک مجموعه بزرگ است که در زمان دودمان چینگ ساخته شده است. هر بخش از محوطه حیاط، جنبه های مختلفی از زندگی را در طول آن موقع به تصویر می کشد. نمایشگاه های هنری شهر پکن و Kunqu یک جاذبه اصلی هستند. این روزها نمایش های عروسکی در محوطه ترکیب افراد زیادی را به موزه می برد.

 • ساعت بازگشایی: روزانه 09 - 17: 00، نمایش عروسکی timings: 10: 30 - 14: 30
 • آدرس: جاده 15 Nanbuting، جاده Zhongshan جنوبی، نانجینگ
 • قطار: قطارها از سان شان Jie در دسترس هستند.

باغ وحش ناتینگهام فارست

این باغ وحش مجموعه ای عظیم از گونه های مختلف حیوانی دارد. این پرنده برای پرنده و خزندگان مشهور است. با این حال ببر سفید , حصار پاندا و فیل های آسیایی جاذبه اصلی آن هستند. باغ وحش در نزدیکی دریاچه گراس و پاگودای بالای آن دیده می گردد. فضای سبز جریب زمین نیز یک نقطه پیک نیک شگفت انگیز است.

 • ساعت باز: روزانه
 • آدرس: آستین , جاده درو , نانجینگ

معبد نانجینگ

این معبد در دوران سلطنت مینگ به نانجینگ تبدیل شد. تالار معابد با استفاده از چوب و میخ ساخته شد. این تالار به عنوان یک معبد برای سی هزار سرباز مرده جنگ اعزامی شمالی انتخاب شد. پاگودا در نزدیکی صندلی معبد نیز ارزش دیدار شما را دارد.

 • ساعت باز: روزانه
 • موقعیت: جاده ابریشم , جاده نانجینگ , نانجینگ

دیواره ای شهر مینگ

این استحکامات باستانی , نگهبانی برای همه توریست ها است که از نانجینگ بازدید می نمایند. معماری دیواره ای شهر مینگ کاملا ً با دیواره ای دیگر کشور متفاوت است. بیست و یک سال طول کشید تا دیواره ای شهر مینگ را با یاری کارگران مهاجر بسازند. بنا به گفته کارشناسان , آجرهای این دیواره ای تاریخی با روغن تانگ و برنج مخلوط شده بودند. این مخلوط بسیار قوی است و حتی امروزه دلیل اصلی وجود آن است.

 • ساعت باز: روزانه
 • محل: دروازه ورودی , جاده si , نانجینگ

آکواریوم نانجینگ (دنیا زیر آب)

یک روز در آکواریوم نانجینگ می تواند تجربه خوبی برای بچه های شما باشد. تغذیه از بیش از دویست گونه جالب در فواصل منظم در آکواریوم تنظیم می گردد. اما مهم ترین جاذبه این است که شارک به وسیله یک تونل زیر آب نمایش می دهد. این آکواریوم یک تخفیف ویژه در ورودیه برای بچه ها ارائه می دهد.

 • ساعت باز: روزانه

پارک بهار مروارید

علاوه بر بهار , این مکان یک باغ وحش کوچک و یک سیرک با میمون آموزش دیده , خرس ها , ببرها و شیرها دارد. میمون ها اغلب این مرکز را با شوخی های خود برای سرگرم کردن جمعیت می برند. سبزیجات تازه و گوشت منجمد فقط بیرون پارک برای بازدیدنمایندگان موجود است.

 • ساعات باز: روزانه
 • نشانی: نه. خیابان , خیابان , نانجینگ , خیابان نانجینگ

باغ دولت آباد

باغ مینگ در دوران مینگ یکی از محبوب ترین باغ های در جنوب چین است. این باغ پر از پل ها و پیاده روها است. سنگ های غیر معمول و استخرهای صلح آمیز بین اضافه کردن به زیبایی قرار می گیرند. این باغ در طول سال یک جاذبه برای جمعیت است. در طول پاییز , رنگ های غیر معمول نارنجی و زرد از شاخ و برگ زیبایی باورنکردنی را ایجاد می نمایند که نمی تواند در کلمات توصیف گردد.

 • ساعت باز: روزانه
 • نکات: در کنار موزه بریتانیا
 • آدرس: جاده باغ هلو , نانجینگ

کوه یوکا

این کوه پایین رونده در شرق مرکز شهر واقع شده است. آن به خاطر ابره ای طلایی و بنفش رنگی معروف است که قله های آن در زمان گرگ ومیش و سپیده دم را پوشانده است. محوطه 5 جریب زمین بناهای مهمی مانند آرامگاه سان یات سن و مقبره قدیمی مینگ کینگ را تشکیل می دهد. اتوبوس های توریستی مانند y1 و y2 از این ناحیه کوهستانی می گذرد. در نزدیکی در نزدیکی گیت , شما یکی از کشتی ها را پیدا می کنید که مسافران را به قله بلندترین قله کوه می برد.

 • ساعت باز: روزانه
 • مکان: دروازه آهنی , نانجینگ

به "آشنایی با جالذبه های نانجینگ در تور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با جالذبه های نانجینگ در تور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید